scale2

DT Hukuk Bürosu Av. Doğan Turan önderliğinde kurulmuştur. İlk kurulduğumuz günden bu yana, uyuşmazlıkların giderilmesi için sorunun mümkün mertebe uzlaşmacı ve iyi niyetle çözüme kavuşturulmasını ilke edindik. Bu şekilde çözüme kavuşmayan ihtilaflarda ise müvekkillerimizi temsil ettiğimiz hukukun tüm sahalarında hukukçularımızın titiz, disiplinli, yoğun ve başarılı çalışmalarıyla en iyi hukuk hizmetini ortaya çıkardık. DT Hukuk Bürosu olarak, iyi bir hukuki donanım, müvekkillerin işlerinin titizlikle takibi, aynı hassasiyetle müvekkili temsil etme ve takım çalışması ilkelerini Anayasamız olarak benimsedik. Tüm hukukçularımızla birlikte bu ilkelere sıkısıkıya bağlı kalarak, özenle hareket etmekte ve müvekkillerimizi tüm mecralarda temsil etmekteyiz. Büromuz gelinen aşamada bir çok yerli ve yabancı müvekkiline avukatlık ve hukuk müşavirliği hizmeti vermekte, değişen zaman koşullarına uygun biçimde kendi içerisinde yenilenmekte, dinamizm içerisinde faaliyetlerine devam etmektedir.

DT Hukuk Bürosu olarak sahip olduğumuz ve iş birliği içinde bulunduğumuz alanında uzman hukukçularımızla, dinamik ve kendimizi sürekli geliştiren yapımızla müvekkillerimize, en güvenilir hukuk müşavirliği ve avukatlık hizmetini sunmaktayız.

 DT Hukuk Bürosu olarak, kuruluşumuzdan itibaren benimsemiş olduğumuz aktif hukuk müşavirliği modeliyle, müvekkillerimizin karşılaşabileceği muhtemel hukuksal sorunları, henüz ortaya çıkmadan, işbirliği içerisinde çözmeyi amaçladık. Hukukçularımızın titiz, disiplinli, yoğun ve başarılı çalışmaları müvekkillerimizin güveni ile birleşerek en iyi hukuk hizmetini ortaya çıkardı.

İlk kurulduğumuz günden bu yana uyuşmazlıkların giderilmesi adına sorunun mümkün mertebe yargıya intikal etmeden, uzlaşmacı ve önleyici hukuki tedbirler vasıtasıyla çözüme kavuşturulmasını ilke edindik. Bu şekilde çözüme kavuşmayan ihtilaflarda ise müvekkillerimiz, daha önceden gerçekleştirilen koruyucu hukukçuluk çalışmaları neticesinde çoğunlukla olumlu neticeler elde ettik.

DT Hukuk Bürosu olarak, iyi bir hukuki donanım, müvekkillerin işlerinin titizlikle takibi, aynı hassasiyetle müvekkili temsil etme ve takım çalışması ilkelerini benimsedik. Bu itibarla edinilen bilgi ve birikimlerin aktif şekilde kullanımı ile vuku bulan ihtilafların çözümünde sahip olunan ilkelere sıkı sıkıya bağlı kalınarak müvekkillerin hukuki mecralarda başarıyla temsili sağlanmıştır. Başarıyla uyguladığımız çalışma yöntem ve ilkelerimizle, tüm müvekkillerimize katkıda bulunmayı ve onlar için değer üretmeyi temel amacımız olarak benimsedik. Yine bu şekilde başlayan yolculuğumuz aynı kararlılık ve arzuyla devam etmektedir.